Hírek

Farsanggal zártuk a SPICY projektet

2020 február 24-én került sor a Farsangra, mely az ATA törzshelyén volt megszervezve. Mint ahogy a cím is előre sugalja, szuper hangulatban ünnepeltük a farsangot kistérségünk lakósaival, külföldi és helyi önkéntesekkel együtt. Az esemény fő célja s Spicy projekt évi összegzése.Felelevenítettük városunk lakóinak a projekt eseményeit és azokat röviden összegeztük.Akik eljöttek erre az eseményre kikértük a véleményüket az elmúlt év észrevételeiről, hogy a jövőre tekintve az egyesületünk még jobban és hatékonyabban szervezzen eseményeket.
Persze a farsangi hangulat sem maradt el, hisz minden egyes részvevő álarc mögé bújt. Egyesek barátjuknak öltöztek be emiatt nem is csoda, hogy az est fénypontja az álarcok leleplezésekor volt. A közös vacsora után a résztvevők együtt bingoztak, a nyertesek ajándékban részesültek. Emelet persze számos társasjátékokat is kipróbálhattak. Többféle tevékenység zajlott egyszerre, hogy minden egyes résztvevő a számára legmegfelelőbb játékot játszhassa. Akik pedig nem akartak játszani azok egy bögre tea, na meg egy kis snack mellet a kanapén heverészve beszélgethettek.
Köszönjük szépen mindenkinek a részvételt, nagyon hálásak vagyunk érte.

Author


Avatar